Retsensioon

Tiina Kask:

+ blogi hästi loetav
+ palju informatsiooni
+ ülesanded täidetud

- tekstivormindus natuke kesine
- piltide puudus

Mikk Barinov:

+ tekstivormindus väga hea
+ hästiloetav
+ palju informatsiooni

- blogi kujundus põhimõtteliselt puudub
- piltide vähesus

Maria Lilje:

+ infot vägagi palju, rohkemgi kui vaja
+ blogi kujundus intrigeeriv, omapärane

- võõrad ei saa märkusi teha
- kuupäevade jms info puudumine

No comments:

Post a Comment